KURUMSAL

logo01

1996-98 yıllarında iki okul çocuğunun Anadolu geleneklerine uygun olarak yaz dönemi çıraklıklarını inşaat sektöründe geçirmesi ve bir sanatçının sahne tozu yutmasına eş değer bağlılıkla inşaat tozu yutup kendilerini bu işin içinde bulmalarıyla başladı serüven.

Eskişehir’de doğan, büyüyen ve okuyan iki kardeşin kurduğu KAYNARCA İNŞAAT, 2000 yılından sonra KORUSAN firmasının bölge temsilciliğini yapmaktayken 2003 yılında kendi resmi kuruluşunu tamamlayarak Eskişehir’e ve çevresine hizmet etmeye başladı.

Her Eskişehirli gibi, Kalabak suyuyla büyüyen, küme de düşse ES-ES’ liyim demekten vazgeçmeyen, PORSUK boyunu Boğaz’a değişmeyen iki kardeş olarak Eskişehir ve çevresine hizmet etmekten dolayı mutluluk duyan yerel bir firmayız.

Apartman ve sitelerin bakımları, yalıtımları ve genel inşaat ihtiyaçları; OSB’mizdeki firmaların bina bakımları ve tadilatları; konutların topyekûn tadilatı, dekorasyon ve yenileme işleri; zincir firmaların bölgemizdeki takip edilecek proje uygulamaları ve kendi yaptığımız inşaatlar hem alaylı, hem mektepli bir ekip olarak tarafımızdan sunulmaktadır.

 

 

 

tags : Eskişehir kaynarca inşaat, eskişehir kaynarca izolasyon, eskişehir kaynarca dekorasyon, eskişehir kaynarca müteahhitlik