KURUMSAL

logo01

1996-98 yıllarında iki okul çocuğunun Anadolu geleneklerine uygun olarak yaz dönemi çıraklıklarını inşaat sektöründe geçirmesi sonucu sektörde yer almaya başladı KAYNARCA.

Eskişehir’de İç Dekorasyon Uygulaması alanıyla iş hayatına başlayan KAYNARCA İNŞAAT, 2000 yılından sonra KORUSAN firmasının Eskişehir – Kütahya – Afyon – Bilecik Bölgesi temsilciliğini yapmaya başladı.

2003 yılında kendi resmi kuruluşunu tamamlayarak Eskişehir’e ve çevresine hizmet etmeye başladı.

Her Eskişehirli gibi, Kalabak suyuyla büyüyen, küme de düşse ES-ES’ liyim demekten vazgeçmeyen, PORSUK boyunu Boğaz’a değişmeyen iki kardeş olarak Eskişehir ve çevresine hizmet etmekten dolayı mutluluk duyan yerel bir firma olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Klasik İnşaat Müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra, kuruluşundan itibaren temeli saydığı tasarım, uygulama, izolasyon ve dekorasyon alanlarında güçlü ekibi ve kanıtlanmış tecrübesi ile her geçen gün yerini sağlamlaştırmaktadır.

Özellikle fabrika, ofis, iş yeri ve konut iç tasarımlarında yerel ve ulusal birçok tasarımcı ile paylaşım yapmakta, kurumsal birçok firmanın yıllardır sürekli çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

KORUSAN – MİLA Boya ve Dekoratif Tasarım Ürünlerinin Eskişehir Kütahya Afyon Bilecik Bölge Bayiiliği yanında çeşitli izolasyon firmaların bayiliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Kurucusu İbrahim Yılmaz Kaynarca’dır.

 

 

 

tags : Eskişehir kaynarca inşaat, eskişehir kaynarca izolasyon, eskişehir kaynarca dekorasyon, eskişehir kaynarca  eskişehir tasarım, iç dekorasyon, iç mimar, ofis tasarımı, iç dizayn, su yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı,